097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Викопіювання представляє собою копію картографічного зображення з топоплану. Її можна скласти різними способами, залежить від цілей, точності та актуальності зображення. Якщо топографічний план, з якого планується зробити копію, застарів, то знадобиться зробити спочатку топографічну зйомку. У разі ж, коли топоплан має актуальні та достовірні дані, то викопіювання ділянки може бути розроблене протягом одного дня.

Викопіювання земельної ділянки – обов'язкова частина проектної документації при приватизації, оренді землі, по підключенню будівель, споруд, промислових і громадських об'єктів до електричних мереж. Викопіювання також використовується при підведенні газу.
Щоб зробити якісну копію з топографічного плану, потрібно в першу чергу мати відповідний топоплан. Якість топоплану залежить не тільки від насиченості різних об'єктів на ньому, а й від часу його складання. Приміром, якщо топографічна карта або план мають багато різноманітної інформації (вважаються універсальним видом карт), але була складена півтора роки тому, то вона буде неактуальною і потрібно створити нову карту цієї місцевості.

Фірма ТОВ "ГЗК" має практичний досвід роботи з різними картографічними матеріалами і знає всі тонкощі складання якісного викопіювання. Якщо існує необхідність у викопіюванні території, яка відсутня на вихідному топографічному матеріалі або інформація застаріла, то геодезисти фірми ТОВ "ГЗК" оперативно і з високою точністю можуть здійснити топографічну зйомку. Геодезист повинен пам'ятати, що топографічний план є документом, який може використовуватися для найрізноманітніших цілей: приватизація, проектування, архітектура, ландшафтний дизайн, геологічні дослідження та складання викопіювання. Враховуючи цей факт, геодезисти фірми ТОВ "ГЗК" виконують повну зйомку, зберігаючи максимально інформації в цифровому варіанті, друкуючи при цьому тільки ті картографічні дані, які необхідні для конкретного викопіювання.

При різних роботах в лісовому господарстві, ландшафтному дизайні, проектуванні може знадобитися коригування картографічних даних. У такому випадку при коригуванні даних замовник може звернутися у фірму повторно, проаналізувати територію цифрової моделі. Зручність при цьому для замовника полягає в мінімальному витрачений кількості часу на непередбачені коригування. Геодезист, виконуючи таку топографічну зйомку, обов'язково повинен враховувати той факт, що отриманий топоплан або карта може знадобитися для різних цілей. В ідеалі, потрібно знімати максимальну кількість об'єктів на території, зберігати дані в цифровому варіанті. Пізніше з отриманого топоплана інженер-землевпорядник зробить викопіювання, яке повинно відповідати всім вимогам замовника та чинному законодавству. На такому матеріалі крім ділянки можуть бути зображені за допомогою умовних позначень такі об'єкти, як дороги, лісосмуги, мости, пасовища, сінокоси, водойми, лінії електромереж, водопостачання та газифікації.

Викопіювання з плану спеціалізованого виду іноді робиться складніше, ніж з плану основного виду. Складність полягає в специфічному характері зображення, безлічі інформації спеціалізованого топоплану. Найчастіше при необхідності складання викопіювання зі спеціалізованого плану потрібна зйомка. Краще в такому випадку замовляти зйомку в такій фірмі, як ТОВ "ГЗК", адже потрібно спеціальні навички, досвід і вміння виконання саме спеціалізованої топографічної зйомки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі