097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Ви маєте намір придбати земельну ділянку, і плануєте проводити на ній в подальшому якісь роботи? В такому випадку Вам, для початку, варто привести в порядок всі документи, потрібні для володіння ділянкою. Серед інших Вам знадобиться викопіювання плану земельної ділянки. Зрозуміло, якщо Ви ніколи раніше не стикалися з необхідністю оформлення такого документа, то Ви можете задатися логічним питанням: «Де взяти викопіювання земельної ділянки?». Вирішенням подібних питань займаються геодезичні організації, як приватні, так і державні. При співпраці з державними організаціями, основна проблема полягає в тому, що викопіювання земельної ділянки потрібне дуже багатьом і Вам, відповідно, доведеться дуже довго чекати своєї черги.

Зрозуміло, що такий поворот подій мало кого влаштовує і тому більшість людей воліє звертатися в геодезичні компанії, які можуть зробити все необхідне досить швидко і досить якісно. Втім, до того, як звернутися в обрану організацію, Вам треба подумати про те, наскільки ця фірма відповідає Вашим запитам. Копія плану земельної ділянки зазвичай здійснюється при наявності топоплану даної ділянки місцевості. Однак топоплан звичайно охоплює більшу територію, а викопіювання земельної ділянки, як і випливає з її назви, виконується для порівняно невеликої площи для прилеглих до неї територій. Чому саме так? Отримати викопіювання земельної ділянки потрібно в основному для того, щоб Ви мали реальне уявлення, як саме Ваш земельний наділ розташований у просторі, а також по відношенню до інших земельних наділів. При цьому, зрозуміло, треба бачити і ці ділянки.

Якщо Ви досі не визначилися, де взяти викопіювання земельної ділянки, то Вам необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою до майстрів фірми ТОВ «ГЗК». Ми допоможемо Вам у вирішенні не тільки питання, але і інших, які можна успішно розв'язати за допомогою геодезичних і геологічних робіт. Звернутися в нашу фірму варто в тому випадку, коли Вам важлива якість отриманих даних і швидкість виконання завдання. Як вже було сказано, викопіювання земельної ділянки робиться з топографічного плану. Втім, не завжди ділянка замовника розташована на території, для якої вже виконувалася топозйомка. Та й якщо вона мала місце бути, потрібно з'ясувати, наскільки давно це було і наскільки актуальна інформація, отримана раніше.

Отримати викопіювання земельної ділянки варто навіть тоді, коли Ви не плануєте ніяких серйозних робіт. По суті, це схематичне зображення певної ділянки землі. При цьому на ньому відображаються всі будівлі в обраному масштабі, лінії електропередачі, комунікаційна мережа, дороги та інші інженерні об'єкти. Для роботи з порівняно невеликими майданчиками наші співробітники використовують топоплани з м 1:500. Це максимально зручний і практичний варіант, так як саме з нього можна з'ясувати навіть найдрібніші деталі.

Для того щоб викопіювання плану земельної ділянки було виконано якісно від виконавця вимагається посидючість і акуратність. В іншому випадку можна отримати некоректний варіант, який не буде відповідати реальному положенню справ. Така ситуація небажана, так як при плануванні робіт допущені неточності можуть привести до великих помилок. Саме тому, якщо Вам треба отримати викопіювання земельної ділянки, то Вам просто треба звернутися у фірму ТОВ «ГЗК» і вже через кілька днів отримати готовий результат від наших майстрів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі