097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Перед тим як побудувати який-небудь об'єкт, треба на нього скласти ситуаційний план, і немає значення – це великий завод або маленький будинок на дачній ділянці. Ви можете заказати ситуаційний план і інші геодезичні дослідження в нашій фірмі ТОВ «ГЗК» і ми зробимо всі роботи швидко і якісно. 

Ситуаційний план представляє собою креслення ділянки землі, на якій планується побудувати споруду. Цей рисунок має певний масштаб (1:1000, 1:1500, 1:2000). Такий рисунок в масштабі називається топографічним планом або ситуаційним. В залежності від того, наскільки завантажений план, і береться масштаб. На ньому мають бути нанесені всі значущі об'єкти: будівлі, дороги, річки, яри, контури сусідніх ділянок, трубопроводи.

Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки складають на основі топографічної зйомки, яка була проведена раніше на даній ділянці. Сучасну промисловість і житлові будинки неможливо представити без електрики. Потрібен ситуаційний план і для електроустановки. Електроустановка – це група різних електричних приладів, яка розташована на одній території і взаємопов'язана між собою. До електроустановок можна прирівняти всі машини, прилади і інструменти, за допомогою яких виконується трансформація, перетворення і розподіл електроструму. Ось такими електроустановками ми, частіш за все, користуємось в побуті:

 1. Електричні станції. Призначені для роботи промислового обладнання і функціонування ліній теплопостачання.
 2. Потужні нагрівачі води. Призначені для нагріву великої кількості води.
 3. Освітлювальні системи. Призначені для подання електроструму приватним і заміським будинкам.

Щоб почати роботи по установленню електроустановки на виділеній ділянці, треба подати в Обленерго такі документи:

 • заяву;
 • ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки;
 • копію документа, який підтверджував би право на власність земельної ділянки;
 • приймачі струму, якими плануєте користуватись і їх перелік.

Також треба мати паспорт і ідентифікаційний код. В Обленерго складається договір на приєднання електроустановки до електромережі. Договір дає право замовнику одержати документ про технічні умови. Потім, дотримуючись цих умов, можна підключати електроустановку до електромережі. Документ технічних умов – це комплексне зібрання різних вимог до об'єкту, на якому збираються встановити електроустановку. Ці вимоги мають відповідати розрахункам по електропостачанню. Об'єктом, на якому можна встановити електроустановку може бути споруда чи будинок, де є житлові і нежитлові приміщення, але не квартира, магазин чи офіс. Якщо з часом такий будинок переведуть з нежитлового фонду в житловий або навпаки, то документ про технічні умови переробляти не треба буде.

За законом України, приєднання електроустановки, може надаватись замовнику лише електропередавальною станцією. Приєднання електроустановки до електромережі можна надати двома видами:

 • стандартний варіант;
 • нестандартний варіант.

Приєднання по стандартному варіанту. Електроустановка (не входять установки, призначені виробляти електроенергію) приєднується до електропередавальної станції на відстані не більше 300м по прямій лінії. Тимчасові електроустановки, бурові станки, пересувні розважальні будки, станції мобільного зв'язку, будівельні майданчики можуть приєднатися до електропередавальної станції в нестандартному варіанті. Щоб отримати нестандартне приєднання електричної установки до електромережі треба в Обленерго подати такі документи:

 • написати заяву;
 • ситуаційний план із зазначенням електроустановки;
 • оплатити вартість послуги по приєднанню.

На основі цих документів складається і підписується договір про надання послуг, узгоджуються строки виконання і електроустановку можна підключити до електромережі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі