097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

З усіх видів геодезичних послуг топографічна зйомка для будівництва - напевно, найпоширеніша. Жодна будівельна робота, будь то будівництво нового споруди, реконструкція або розширення старого, прокладка інженерних комунікацій, не може обійтися без складання топографічного плану - схематичного, зменшеного зображення території. Стандартизованими умовними знаками на топографічному кресленні показуються наявні в межах знятої місцевості природні і штучні топографічні об'єкти, форми рельєфу.
Існують різні методи топографічних вимірювань, що виділяються по способам проведення, застосовуваних інструментів. У кожному конкретному випадку вибір топографічного методу залежить від детальності досліджень, допустимої похибки, терміновості замовленої топографічної зйомки.
Важливою характеристикою топографічної зйомки є її масштаб. З його збільшенням зростає точність і подробиця топографічних матеріалів.
Цикл робіт, з яких складається топографічна зйомка, розділяється на три етапи: підготовчий, польовий і камеральний. Йдучи в ногу з часом, на камеральном етапі топографічних вишукувань ТОВ «ГЗК» готує замовникам плани не тільки в паперовому форматі, а й у вигляді електронних топографічних карт. Електронні варіанти топографічних креслень забудовується місцевості дуже зручні тим, що дозволяють відображати на комп'ютерному моніторі топографічні дані вибірково, швидко міняти масштабування окремих ділянок. У такому режимі проектувальникам (а саме їм доводиться, в основному, працювати з результатами топографічної зйомки для будівництва) оперувати топографічними даними - дуже зручно.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі