097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Для агробізнесу велике значення має інформація про сільськогосподарські угіддя. Беручи площа в оренду, фермер в першу чергу зацікавиться, наскільки його земля придатна для засіву, тобто визначити фактичну площу сівби. У Києві, Дніпрі та інших містах, компанія ТОВ «ДЗК» пропонує свої послуги для вирішення таких питань за допомогою аерофотозйомки поля дроном. Аерофотозйомка поля дроном це фотографування поля з висоти від 100 до 600 метрів. На відміну від космічних знімків, аерофотозйомка з дронів отримує більш детальні високоякісні знімки, роздільна здатність фотографування набагато вище. За допомогою аерофотозйомки поля дроном можливо зробити площадкову зйомку з поздовжнім і поперечним перекриттям знімком. Це значно скоротить час для отримання даних про поле. На роботу дронів не впливає хмарність, як при використанні авіації. При аерофотозніманню за допомогою дронів можливо створити картографічну схему і нанести на неї векторні шари - поля, дороги, об'єкти, внаслідок комп'ютерної обробки. З цієї картосхемі розраховують точну площу сільгоспугідь, порожніх ділянок. Крім цього, аерофотозйомка за допомогою дронів може вести контроль за схожістю посівів, планувати застосування хімікатів, що принесе фермеру економію на хімії і збереже навколишнє середовище. В процесі дозрівання рослин аерофотозйомка дроном бажана для контролювання пожежонебезпечних місць, охорони поля.

Аналізуючи вищесказане, можна сказати, що аграрна аерофотозйомка за допомогою дронів дозволяє:

  • створити електронні карти полів;
  • вести облік сільгоспугідь;
  • підрахувати обсяг робіт і терміни їх виконання;
  • вести спостереження за станом посівів;
  • прогнозувати врожайність.


Наше завдання показати фермерам те, що вони не можуть побачити з землі і вирішити ці питання швидко і дешево за допомогою аерофотозйомки дроном.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі