097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Компанія ТОВ «ГЗК» пропонує свої послуги з буріння для інженерно-геологічних досліджень. Величезний досвід роботи в цій області, висококваліфіковані фахівці, технічний парк, в арсеналі якого, сучасне бурове обладнання, мобільні бурові установки дозволяють провести буріння з високою швидкістю і якістю виконання. Відповідно, з цим ціни досить прийнятні і вигідні в порівнянні з іншими фірмами, від 4000 грн. Буріння свердловин, ціна яких залежить від геології ділянки, кількості свердловин і їх глибини, необхідно при проектуванні будівельних об'єктів.

Залежно від розмірів об'єкта кількість свердловин може варіювати від 4 до 8. За ним відбирається грунт для подальшого його дослідження в лабораторних умовах, з метою визначення фізико-механічних властивостей. Геологи під час буріння ретельно вивчають розріз ділянки, встановлюють наявність і глибину залягання водоносного шару, можливість розвитку небезпечних геологічних процесів, які можуть принести шкоду будівлі.

На ціну буріння впливає і якість грунтів. Для твердих грунтів швидкість проходки сповільнюється, звідси зростають витрати часу.

Глибина вироблення залежить від розмірів проектованого об'єкта (в основному до 10 м), геологічних умов, рельєфу місцевості і вносить свої корективи в вартість буріння.
Але, не дивлячись, на всі ці обставини, буріння на цьому етапі вишукувальної геології, необхідно для довговічності, безпеки майбутньої будови. Наша фірма виконує буріння для інженерно-геологічних вишукувань в Запоріжжі, Запорізькій області. Консультанти і фахівці компанії порадять вам, як найкращим чином провести бурові роботи, за вигідними для вас цінами, в найкоротші терміни.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі