097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Ваше підприємство потребує фахівців, які знаються на безпеці підземних робіт? Ви шукаєте маркшейдера, компетентного в питаннях гірської видобутку або в нюансах безпеки системи підземних комунікацій? При цьому зараз наймати робочу одиницю на постійній основі сенсу немає?

Тепер до ваших послуг краща маркшейдерська служба України! Маркшейдер - це фахівець, завідувач розвідкою корисних копалин та будівництвом споруд під землею. В обов'язки маркшейдера входить розмітка просторово-геометричних вимірювань, також в обов'язки маркшейдера входить винесення в натуру та курирування процесу підземного будівництва.

Маркшейдер проектує кордони виробок, визначає відповідність параметрів плану і роботи встановленим нормам безпеки і ефективності, стежить за правильністю перенесення на місцевість, моніторить відповідність геометричних форм споруд встановленим зразком

Маркшейдер не тільки забезпечує фактичну безпеку і ефективність роботи, маркшейдер відповідає також і за юридичне благополуччя всіх етапів. Замовивши послуги маркшейдера, Ви покладете свою відповідальність на наші плечі. Тепер маркшейдер від компанії ТОВ "ДЗК" зможе вирішити будь-які проблеми.

  • Послуги маркшейдера від компанії ТОВ "ДЗК" - це виняткова якість і приємні ціни.
  • Послуги маркшейдера - це доступні інновації в будь-якому технологічному процесі.
  • Послуги маркшейдера від компанії ТОВ "ДЗК" - це 100% юридична і фінансова безпека підприємства.

Щоб замовити послуги маркшейдера ТОВ "ДЗК" просто зв'яжіться з нами по телефону.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі