097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Геологія Київ представлена різноманітними гірськими породами. Столиця України перебуває на перетині різних тектонічних, геоморфологічних структур. Рельєф, тектоніка, літологія лівобережжя відрізняється від умов правобережжя. Варто ще врахувати, що великі річки протікають по великим тектонічним розломам. Русло річки Дніпро розмежовує різні геологічні структури. На топографічній карті видно, що на лівому березі знаходиться Придніпровська низина. На північному сході межує Чернігівське Полісся. На північному заході – Київське Полісся. На південному заході, на правому березі розташовано Київське плато.

геологія у києві

Геологія ділянки Київ ускладнюється наявністю різноманітних структур, тому для кожної структури властивий свій лытологычний набір шарів, свої горизонти і характер ґрунтових вод. Це породжує найрізноманітніші інженерно-геологічні процеси. Межі між структурами – це ослаблені зони, де легко виникають небезпечні процеси. На геоморфологічній карті видно, що в межах Київського Полісся на палеогеново-неогеновій основі знаходиться Нижнететерівська акумулятивна низовина. А в межах Чернігівського Полісся на палеогеновій основі знаходиться Дніпровсько-Деснянська терасова рівнина.

Коли замовляється геологія ділянки Київ ціна залежить від складності геологічних умов. У межах Придніпровської низовини знаходиться Середньодніпровська лівобережна терасова рівнина на палеогеновій основі. Київське плато знаходиться в межах Придніпровської височини на докембрійській і неогеновій підставі. Південно-західна частина Києва розташована на більш дрібній структурі височини – Київської лесової рівнини з інтенсивним придолинним розчленуванням. Топографічне і геоморфологічне розчленування показує складність інженерно-геологічних умов. За даними статистики особливо складна обстановка з грунтами правобережжя.

Геологія Київ має наступну будову четвертинних опадів. Вздовж русла річки Дніпро простягаються алювіальні відкладення заплавної тераси. Схід на лівобережжі йдуть алювіальні відкладення першої надзаплавної тераси. А на правобережжі на захід від відкладень заплав йдуть еолово-делювіальні опади. Потужність лесової товщі правобережжя 5-10м. Товща складена легкими супісями, середніми суглинками. На правобережжі широко розвинуті зсувні процеси. Новини рясніють повідомленнями про провали і обвалах у проблемних частинах міста. Повзуть схилові ділянки в районі Маріїнського палацу, Києво-Печерської лаври, в районі, де Володимирська гірка. Потенційно небезпечними є схили в районі Видубицького монастиря.

геологія у києві2

Геологія ділянки Київ ускладнена на правому дніпровському схилі сім'ю небезпечними ділянками. На цих ділянках існує ймовірність обвалення будинків і споруд. Найбільш небезпечною ділянкою вважається Солом'янський район. Ускладнюють, посилюють ситуацію техногенні фактори. Руйнувань зазнають не тільки будівлі і споруди, але і магістральні інженерні мережі та комунікації. Складні інженерно-геологічні процеси виникають за геоморфологічного контрасту рельєфу, наявності тектонічних розломів. В осадових породах виникають розриви. Лес, лесовидні суглинки, супіски, піски і глини володіють низькими міцнісними та деформаційними властивостями. Існують активні неотектонычны рухи, які сприяють активізації гравітаційних процесів, зміщенню ґрунтових масивів. Геодинамычна активність сприяє виникненню зсувів, утворенню провалів, підтопленню і заболочуванню. У місцях перетину тектонічних і неотектонічних зон особливо активно розвиваються небезпечні процеси. Різноманітні техногенні фактори підсилюють ці процеси.

Тому коли робиться геологія ділянки Київ ціна може варіювати в значних межах. Коли плануються дослідження – не можна передбачити всіх ускладнень, які можуть виникнути в процесі роботи.

У таких складних умовах будівництво без геологічних вишукувань може привести до різного роду деформацій у будівлях і спорудах. Фірма ТОВ "ГЗК" проводить весь комплекс необхідних досліджень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі