097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

При будівництві приватного будинку найчастіше доводиться виконувати ті ж дослідження, як і при будівництві великого промислового об'єкта. Основна відмінність – в обсягах виконуваних досліджень та їх специфіці. Природно, геологія для приватного будинку і ціна цих вишукувань набагато простіше і менше, ніж для значного об'єкта. Однак, в цих дослідженнях залишається багато спільного. Спочатку виконується дослідження території і вивчення всіх даних по цьому майданчику. У межах великих населених пунктів майже на всій території раніше вже були раніше здійснені геологічні роботи. Ці дані повинні бути ретельно вивчені і проаналізовані. Якщо ж вишукування проводяться вперше, то вони повинні бути виконані гранично точно і детально. Співробітники фірми ТОВ «ГЗК» ретельно виконують всі необхідні дослідження, і геологія ділянки для приватного будинку визначається оперативно і якісно.

Геологія для приватного будинку

Наші геологи найчастіше співпрацюють з геодезистами, особливо, якщо питання стосується побудови нової споруди. Топографічний план ділянки здатний істотно полегшити роботу геолога на ділянці. На ньому добре видно рельєф ділянки і всі його нюанси. Наявність обривів, схилів, значного ухилу поверхні землі – всі ці фактори повинні бути враховані і відображені в кінцевому геологічному звіті. Всі ці нюанси визначаються ще під час рекогносцировки місцевості. Це важливо, так як особливості рельєфу впливають на розвиток різних геологічних процесів на території. Також на них здатна вплинути наявність поблизу різних водойм або присутність ґрунтових вод. У цьому випадку геологія для приватного будинку і ціна на неї повинні розраховуватися з урахуванням вивчення гідрогеологічної обстановки на ділянці.

Наступний етап – розташування на місцевості свердловин і їх буріння. Розташовують їх так, щоб вивчити максимальну кількість порід. Кількість свердловин може бути різною і найчастіше залежить від габаритів планованого будинку, розмірів майданчика і наявності або відсутності несприятливих умов. Всі ці фактори враховуються нашими фахівцями, і складається певний план дій. Всі нюанси узгоджуються з власниками ділянки. Буріння свердловин, відбір проб та їх лабораторне вивчення виконуються досить швидко за рахунок роботи групи фахівців. Тому результати Ви отримуєте досить оперативно. Це одна з найбільших переваг співпраці саме з нашою компанією. Геологія для приватного будинку і ціна на цю послугу в даному випадку повністю себе виправдовує.

При бурінні свердловин відбираються проби ґрунту порушеної та непорушеної структури. При цьому дотримуються всі наявні інструкції. На місці визначається тип породи, фіксується дата, місце і глибина відбору. Це все необхідно для подальшого складання інженерно-геологічного звіту. В лабораторії визначаються фізичні і механічні характеристики кожного ґрунту, який потрапляє в зону впливу споруди. Геологія ділянки для приватного будинку набагато дешевше, ніж геологія великої споруди. При будівництві приватного будинку найчастіше закладають порівняно неглибокий фундамент, відповідно, глибина свердловин теж не особливо велика. З кожного шару ґрунту відбирається певна кількість проб, які досліджуються в лабораторії. Зразки піддаються випробуванням і при цьому визначаються їх основні характеристики.

Геологія для приватного будинку2

Всі отримані дані заносяться в геологічний звіт. До нього додається топографічний план із зазначенням місця розташування свердловин. Також звіт супроводжується видачею рекомендацій по фундаментам і заходів проти виникнення несприятливих геологічних процесів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі