097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Геологія ділянки найчастіше вивчається в тому випадку, якщо необхідно отримати дані для проектування нового будинку або в тому випадку, якщо на забудованій ділянці території почали розвиватися або активізувались геологічні процеси, які являють собою небезпеку для цілісності споруд і безпеки людей. Таким чином, геологічні роботи, ціна на які може змінюватись досить сильно, дуже важливі і необхідні. Розглянемо більш детально, що вони собою представляють.

геологія ціна

Інженерно-геологічні вишукування виконуються безпосередньо на місцевості і в лабораторних умовах. У першу чергу фахівці повинні проаналізувати всі дані, які були отримані в результаті виконання попередніх геологічних робіт. Ціни на геологічні послуги залежать від багатьох факторів, врахувати які може тільки досвідчений геолог. Від цих факторів залежить і час виконання поставленого завдання, тому враховуються всі нюанси дуже ретельно. Якщо на ділянці немає ніякої забудови, це може істотно спростити процес вишукувань, хоча, в будь-якому випадку, необхідно пам'ятати про особливості рельєфу. Тобто, якщо поблизу розташовується крутий схил, майданчик має значний ухил або поряд є яр – фахівцям необхідно зробити більше проб ґрунту. Таким чином, буде максимально точно з'ясовано геологія, вартість вишукувань повністю окупить отриманий результат. Також необхідно враховувати той факт, що в межах ділянки можуть перебувати грунтові води. Зазвичай вони залягають на значній глибині, але далеко не завжди. Саме тому при відборі проб ґрунту фахівці фірми ТОВ «ГЗК» оцінюють ступінь вологості і, при необхідності, відбирають проби води. Тобто, геологія і ціна на неї залежить від багатьох факторів, і вимагають злагодженої роботи фахівців різного профілю.
Для того щоб відібрати зразки ґрунту необхідно пробурити свердловини достатньої глибини. Для того щоб з'ясувати на яку глибину варто їх бурити і як їх розмістити територіально, визначається зона впливу майбутньої споруди. Ці дані досить просто розрахувати і з їх допомогою можна з'ясувати, на які ґрунти ця споруда буде впливати. Відповідно, при будівництві великого об'єкта необхідно буде виконати набагато більше вишукувань і відібрати більшу кількість зразків. Також геологічні роботи ціна на них істотно залежать від кількості ґрунтових шарів, що залягають під поверхнею ділянки. Це пов'язано з тим, що з кожного шару повинні бути відібрані зразки, які згодом відправляються в лабораторію для з'ясування їх фізико-механічних властивостей. Вони можуть істотно відрізнятися для кожного виду грунту і, відповідно, володіти різними характеристиками.

геологія ціна2
Також ціни на геологічні послуги залежать від типів порід, для яких проводяться випробування. Породи можуть мати різну щільність і твердість, що впливає на швидкість буріння свердловини і процес відбору зразків. Після того як всі зразки будуть відібрані, вони направляються в лабораторію і використовуються для проведення низки дослідів. Таким чином, фахівці з'ясовують межу допустимих для даних грунтів навантажень і визначають негативні геологічні процеси, які можуть розвинутися у межах даної території. Таким чином, якщо Вас цікавить геологія і вартість даної послуги. Ви можете звернутися в нашу фірму ТОВ «ГЗК» і отримати консультацію у досвідченого фахівця, який відповість на всі питання, що цікавлять Вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі