097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Технічний звіт про геодезичну зйомку –це документ, який розробляється як результат проведення геодезичної зйомки, топографо-геодезичних робіт. Використовується для прийняття інженерних рішень і оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Є одним з основних етапів у процедурі відведення земельної ділянки у власність, процедурі відведення земельної ділянки в оренду та процедуру реєстрації земельної ділянки – присвоєння кадастрового номера та внесення його до бази даних Державного земельного кадастру. Власне саме на підставі Технічного звіту про геодезичну зйомку розробляється Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), тобто Технічна документація по присвоєнню кадастрового номера.

Технічний звіт – це камеральні роботи в процесі проведення геодезичної зйомки, технічний звіт про геодезичну зйомку складається з:

  1. Вихідних матеріалів (вихідна документація на земельну ділянку, документи замовника, технічне завдання на проведення робіт).
  2. Результатів проведення польових робіт (абрис, GPS - звіт або матеріали проведення тахеометричної зйомки, схема прив'язок межових знаків).
  3. Результатів камеральної обробки польових робіт (пояснювальна записка, в якій позначене завдання проведення вишукувань, прописані підстави для роботи, час і місце проведення геодезичних робіт; каталоги координат з обчисленням координат точок земельної ділянки, площа земельної ділянки, периметр земельної ділянки; графічні матеріали, на яких зазначено місце розташування та конфігурація земельної ділянки, картографічні документи; план земельної ділянки, з обчисленими лінійними розмірами і складом угідь; збірний план земельної ділянки; акт встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); акт приймання-передачі межових знаків на зберігання та інше ( в залежності від поставленої задачі).

Разом з розробкою Технічного звіту, розробляється обмінний файл формату in4, який при подальших землевпорядних роботах конвертується в обмінний файл формату xml.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі