097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Топогеодезичні роботи

Геодезичні вишукування в Києві проводяться досить часто в наш час. Ці роботи дозволяють з'ясувати відомості про різні об'єкти. Інформація полягає в докладних координатах всієї споруди та її частин. Топогеодезичні роботи спрямовані на отримання висотних і площинних координат. Для цього застосовують нівеліри, тахеометри, далекоміри та іншу апаратуру. Всі прилади мають різний принцип дії, спрямований на отримання конкретних даних. Підбір апаратури здійснюється після ознайомлення з поставленим завданням. Від кінцевої мети також залежить і вибір методики робіт. Фахівці фірми ТОВ «ГЗК» застосовують тільки перевірені методи, які гарантують досягнення якісного результату.

Геодезія Київ з'ясовується для вирішення практичних питань. Їх спектр досить великий, починаючи від створення карт і закінчуючи будівництвом споруд. Існують дослідження, які проводяться досить часто, як, наприклад, топографічна зйомка, контрольно-виконавча зйомка, розбивка осей споруди і т. д. Також є роботи, які більш специфічні, такі як гідрографічна зйомка, підрахунок об’ємів земляних робіт, подеревна зйомка, виконавча зйомка комунікаційних ліній і т. д. Всі ці дослідження, як і багато інших, можуть здійснити співробітники фірми ТОВ «ГЗК», швидко і якісно.

Геодезія Київ

Геодезія Київ найчастіше здійснюється для вирішення питань, пов'язаних з будівництвом. При проектуванні нової споруди неможливо обійтися без допомоги геодезистів – будівельникам і проектувальникам потрібно знати всі особливості місцевості та мати можливість контролювати якість виконуваних робіт. Тому при спорудженні нового об'єкта геодезисти надають свої послуги з моменту створення проекту і до самого закінчення будівництва. При цьому практично завжди виконують винесення меж ділянки, топозйомку з трасуванням, розбивку осей фундаменту, виконавчу геодезичну зйомку, фасадну і поверхову зйомки та інші.

Також геодезія Київ потрібна для успішного проведення монтажних, реставраційних і ремонтних робіт. В цьому випадку зазвичай проводиться нівелювання і контрольно-виконавча зйомка. Втім, перелік необхідних для вирішення конкретного питання робіт, визначається фахівцем. Дані дослідження дозволяють коректно виконати всі роботи, оптимізувати економічні витрати і надати об'єкту запланований вид. Також геодезія Київ потрібна при монтажі великогабаритних механізмів. За допомогою сучасної апаратури можна визначити наявність нахилу, перекосу і інших відхилень від заданого положення.

Методика здійснення геодезичних досліджень

Топогеодезичні методики, за допомогою яких з'ясовується геодезія Київ, мають досить багато відмінностей, проте основні етапи залишаються незмінними. Після звернення клієнта, фахівці фірми ТОВ «ГЗК» вивчають дані по об'єкту – наявну документацію для споруд і топографічні карти місцевості. В процесі визначається перелік необхідних робіт, вибирається найбільш оптимальна методика і підбирається обладнання. Після цього геодезія Київ визначається безпосередньо на місцевості. Це дає можливість фахівцям отримати необхідні відомості, які згодом обробляються для того, щоб отримати необхідні результати. З них складаються графічні документи і технічні звіти, які разом з рекомендаціями від виконавців передаються замовнику.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі