097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Геодезія давно стала незамінною в житті практично кожного, у кого є земельна ділянка чи об'єкт нерухомості. Промислові об'єкти та елементи інфраструктури також не обходяться без неї. Тому геодезія Вінниця стала дуже актуальною для жителів цього міста. Тут свої послуги пропонує компанія «ГЗК», яка здійснює будь-які геодезичні роботи – Вінниця та її жителі давно змогли оцінити їх по достоїнству.

Роботи, пов'язані з геодезичними дослідженнями, необхідних земельних ділянок, конструкцій, комунікацій, промислових об'єктів, транспортних розв'язок та інших елементів інфраструктури. Тому геодезичні роботи Вінниця – це повний набір пошукових та дослідницьких заходів, які зможуть охопити всі ці об'єкти.

Геодезія, Вінниця яку може замовити у нас, налічує багато різнопланових процедур. Але найголовніша з них – топографічна зйомка. Топографічна зйомка Вінниця – найпоширеніша послуга, яка застосовується до земельних ділянок. Без неї не обходяться інженерні вишукування, вона передує будь-яким роботам на ділянці, особливо проектуванню перед будівництвом, благоустроєм, реконструкцією. Якщо необхідна топографічна зйомка, Вінниця завжди може замовити її у «ГЗК». Тим більше що ми виконуємо у всіх масштабах, які застосовні до неї. Великомасштабна зйомка, що включає в себе подеревну, допоможе досліджувати місцевість для благоустрою, для реалізації цілей ландшафтного дизайну. Стандартна «п'ятисотка» дасть можливість проаналізувати ділянку перед проектуванням будівництва і реконструкції, правильно прокласти або здійснити підключення до комунікаційних ліній, скласти топографічний план, а також геопідоснову території. Більш дрібні масштаби необхідні для фіксації великих площ, що складаються з декількох ділянок для цілих карт або великих планів.

Геодезичні роботи Вінниця активно проявляють себе в будівництві. Крім топографічного плану в ході зведення об'єкта не один раз виникне потреба в геодезичній допомозі. Геодезичні роботи, розрахунок обсягів земляних мас, контроль за проведенням земляних робіт, виконавчі зйомки протягом всього будівництва – це ще не весь перелік того, що включає в себе геодезія Вінниця і що наші фахівці зможуть виконати на вашому об'єкті. А що будівлі, які експлуатуються і функціонуючі об'єкти також не залишаться без уваги геодезистів. Можна простежити за їх станом і провести аналіз, який покаже наявність деформаційних моментів. При регулярному подібному моніторингу можна своєчасно виявити відхилення і вирішити їх без серйозних наслідків.

Винесення меж ділянки – наступний напрямок геодезії у Вінниці. Це не менш затребувана й актуальна робота, ніж топографічна зйомка. Виконується вона дуже швидко, тому затримок з оформленням документації можна уникнути. Щоб почати здійснювати винесення меж ділянки від замовника потрібні лише кадастрові матеріали, з яких геодезистам потрібні координати. А в тому випадку, якщо кадастрові документи не оформлені, можна замовити у нас повний пакет робіт, який включає в себе проведення кадастрових вишукувань і подальше винесення меж ділянки.

Геодезія у Вінниці від компанії «ГЗК» представлена активно і різноманітно. Кожен клієнт зможе в повному обсязі реалізувати свої цілі, пов'язані з земельною ділянкою або нерухомістю, замовивши якісні попередні або супровідні геодезичні роботи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі