097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

План меж земельної ділянки не буде зайвим в будь-якому господарстві. Цей план можна замовити в фірмі ТОВ ”ГЗК”, де працюють досвідчені майстри геодезичної справи. Вони мають сертифікати інженерів, фахівців землевпорядницької діяльності, які дають їм можливість займатися топогеодезичною зйомкою для кадастру, кресленням планів, виносом точок в натуру. Підпис інженера і печатка фірми надають графічним і текстовим офіційним паперам юридичну силу.

Державний акт посвідчює, що дана земля є власністю господаря, або що він може користуватися нею постійно. Графічним додатком до акту є кадастровий план, накреслений за даними зйомки, та відомість обчислення координат кутових точок. План (схема) меж земельної ділянки містить відомості про володарів та користувачів земель, які являються суміжними. План складається в такому масштабі, щоб всі елементи були чітко зображені, та написи читалися. Поширені масштаби для такого плану п’ятисотий (в 1 сантиметрі 5 метрів), тисячний, та двохтисячний (в 1 сантиметрі 20 метрів). На ситуаційній схемі межі ділянки, для якої вона складена, виділяють червоним кольором.

План меж земельної ділянки містить кадастровий номер ділянки, а також дані сусідніх ділянок. Всі будинки наносяться на план, відображається кількість поверхів та матеріал стін. Зміни рельєфу, річки, водойми, ліси, автошляхи, стежки, що контактують з кордонами ділянки, показують на плані. Відображають місцезнаходження і вказують тип елементів твердого покриття. Якщо маються області обмежень у використанні землі, то межі їх креслять на плані. Згідно з умовними позначеннями, межі ділянки наносять пунктиром або суцільною лінією тушшю чорного кольору. Кожну окремим кольором відтіняють межі сусідніх ділянок.

План перенесення меж земельної ділянки в натуру показує поворотні точки. Їх номери підписані на плані. Під час процедури винесення меж в натуру місце знаходження кожної з цих точок визначають за допомогою геодезичних приладів. Якщо використовують тахеометр, то його встановлюють посередині ділянки і спочатку визначають його координати при помічі супутникового обладнання. Попередньо в пам’ять тахеометра переносять з компьютера файл з координатами точок, які підлягають винесенню. Використовуючи віху, знаходять точки та фіксують їх межовими знаками.

Точки виносять і використовуючи тільки GPS-обладнання. Точність виносу задають. Дуже зручно, дивлячись на екран, корегувати пересування помічника. На план перенесення меж земельної ділянки в натуру наносять дані промірів між кутовими точками. Проміри виконуються з точністю до 1 сантиметра. Кордони іноді проходять по парканах, в такому разі зазначають тип огорожі.

План зовнішніх меж земельної ділянки містить характеристику зовнішніх меж. Місця примикання сусідніх ділянок позначають великими літерами української абетки і відображають напрям їх походження. Якщо проміри між точками повороту їх меж неможливо підписати на плані, то складають таблицю.

На теперішній час встановлені зразки межових знаків. Дуже зручно закріплювати кордони полімерним знаком з металевою маркою, на якій лазерним гравіруванням нанесені унікальний номер знаку та штрих-код. Такий знак занурюється в землю, а його конструкція перешкоджає висмикуванню. Місця установки межових знаків відображає план зовнішніх меж земельної ділянки. Кордони узгоджуються з господарями сусідніх ділянок, про що складається відповідний акт. Межові знаки підлягають збереженню. Руйнування їх карається штрафом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі