097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заказать услугу

 

Геодезія була відома ще до нашої ери. Країни Стародавнього Сходу вже тоді, за допомогою вимірювань, тепер названих геодезичними, проектували і будували на віки храми і піраміди, секрет яких тепер втрачено. Але геодезія не стоїть на місці, вона розвивається. Тепер дуже популярним став точний метод прив'язки точок за допомогою супутників. Він в геодезії застосовується повсюдно перед будівельними роботами. Геодезія Харків потрібна на стадії проектування будівельних робіт, перед початком будівництва, під час зведення будинку та після закінчення будівництва. У нашій фірмі ТОВ «ГЗК», що проводить геодезичні роботи в Харкові і області, можете замовити експертну оцінку ділянки для продажу, оформити право на свою земельну ділянку, отримати кадастровий номер, та інші роботи, пов'язані з геодезією.

Геодезичні роботи Харків - це винесення точок на місцевості за допомогою геодезичної апаратури. Мета геодезичних робіт – винести на місцевість по точках межі ділянок, будівлі, з найвищою точністю. Приклад найпопулярніших геодезичних робіт:

 1. Топографічна зйомка різних масштабів обов'язкова на етапі проектування робіт з будівництва, при впорядкуванні території, як малої, так і великої ділянки, реставрації будинків, оформленні генеральних планів ділянок, оновленні застарілих топографічних карт.
 2. Винесення меж земельної ділянки на місцевість.
 3. Виконавчі зйомки. По мірі того, як буде будуватися будинок, зйомці підлягають всі частини нової будівлі, від яких залежить його міцність і стійкість (фундамент, стіни, фасад).
 4. Кадастрова зйомка важлива для підприємств, державних і приватних, які присвоюють земельним ділянкам кадастрові номери.

Топографічна зйомка Харків найбільш популярна серед усіх геодезичних робіт. Щоб пройти топографічну зйомку потрібно виконати наступні види робіт:

 • вивчення місцевості;
 • вибір, перенесення на місцевість точок і прив'язування їх до державної геодезичної мережі;
 • обробка даних по зйомці;
 • написання звіту та побудова топографічного плану.

Топоплан – це креслення рівної поверхні невеликої ділянки, зроблений у великому масштабі. Топографічна зйомка м-бу 1:500 найпоширеніша. Без цієї зйомки не обійтися, якщо потрібно зробити робоче креслення ділянки або скласти генеральний план. Топографічна зйомка 1:2000 незамінна при побудові генерального плану невеликого селища, для перепланування окремих районів великого міста, перед будівництвом будівель на великій ділянці землі. Топографічні зйомки 1:5000 і 1:10000. Ці дрібномасштабні зйомки, які використовуються фірмами по земельним наділам та кадастру для присвоєння ділянок номерів, а також різними державними структурами для креслення карт, проектування доріг.

Винесення на місцевість земельної ділянки – це закріплення межовими знаками на поверхні землі 4-х і більше точок. Точки на плані ділянки записуються в координатах системи Гауса-Крюгера або місцевій системі. Винесення меж ділянки виконується геодезистами, застосовуючи високоточну геодезичну техніку. Межовими знаками служить арматура або залізні стовпи, вкопані в землю, з табличкою, на якій написано, що це межовий знак України. Але все ж межових знаків, загальноприйнятих по всій країні немає, і кожна фірма, що займається геодезичними роботами, встановлює свої фірмові таблички. Винесення меж ділянки необхідне у таких випадках:

 • придбано нову ділянку і відомі її межі та площа;
 • втрачені або застаріли межі ділянки;
 • при закладці нового паркану;
 • при виникненні сварки між сусідами за межу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі