097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Геодезія

Наша компанія володіє широким переліком геодезичних послуг, які можемо виконати для Вас.

Геологія

Інженерна геологія ділянки дасть вам всю потрібну інформацію для проекту майбутнього будинку, серед даних, які будуть отримані в результаті геологічних вишукувань.

Викопіювання

Викопіювання земельної ділянки – графічне зображення конкретної території в певному масштабі.

Ситуаційний план

Ситуаційний план – це графічний документ, який зображує земельну ділянку щодо навколишньої місцевості і інших об'єктів.

Геодезія в Києві

Геодезичні вишукування в Києві проводяться досить часто в наш час. Ці роботи дозволяють з'ясувати відомості про різних об'єктах.

Нове

Новини

17.11.2017Знову підвищуємо рівень послуг

Наша компанія знову підвищує рівень своїх послуг. Ми поспішаємо повідомити про те, що наш штат поповнився новими інженерами - маркшейдер...

Популярне

Формування вартості геодезичних робіт

Як визначалася вартість геодезичних послуг раніше? Давно минули ті роки, коли ціни диктувалися безпосередньо державою, а вартість всіх товарів, ро...

Основні різновиди маркшейдерських робіт, ціна маркшейдерії...

Гірничо-маркшейдерська справа, зв'язок маркшейдерії з іншими дисциплінами Маркшейдер або маркшейдерськими роботами називають геодезичні та геом...

Топозйомка 1:10000

 Порядок проведення топографічної зйомки 1:10 000ючає ряд етапів: підготовчий; польовий; камеральний. При в...

ДЗК (Землеустрій Геодезія Кадастр) – це геодезичні і землевпорядні роботи в місті Дніпропетровську, Києві і по всій Україні. ДЗК – це сильна команда кваліфікованих, сертифікованих фахівців з геодезії, геології, землеустрою, також виконують виноси меж ділянок на місцевості по координатах.

Ви хочете продати, подарувати землю або нерухомість, наша компанія допоможе Вам підготувати документи для угоди. Буде вирішене будь-яке питання, пов'язаний з землею або право на неї, нерухомістю (житлової, комерційної, промислової, сільськогосподарської та ін) або правом на неї.
Наша команда, завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, допоможе Вам швидко, недорого, якісно та згідно із законом оформити кадастровий номер, приватизувати земельну ділянку, підготувати документи для реєстрації договору оренди, так само допоможе вам оформити або переоформити право власності на землю та будівлі і споруди на ній, супроводить на кожному з етапів (від отримання дозвільних документів, розробки проектної документації, до реєстрації права власності або права користування).

Ви хочете розділити земельну ділянку або об'єднати, змінити цільове призначення землі, провести реконструкцію будинку або плануєте побудувати будинок, узаконити перепланування, телефонуйте прямо зараз, і ви отримаєте безкоштовну консультацію з цим і, при необхідності, інших питань.
Крім усього, компанія ДЗК і наші юристи, землевпорядники допоможуть Вам вирішити різні спори, пов'язані з усуненням накладень (накладок) в земельному кадастрі, межові спори і спори щодо поділу ділянки.

ШВИДКО! ЯКІСНО! НЕДОРОГО!
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ 5 РОБОЧИХ ДНІВ!

 

Оцінка для вирішення спорів – це особливий вид робіт оціночної діяльності, успішно використовується для вирішення різних правових проблем. Як і всі види оцінок - проводиться шляхом складання «Звіту про оцінку». Виконується, як правило при розділі майна (як у сімейних так і ділових відносинах). Учасниками можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Оцінка для вирішення спорів проводиться не тільки для вирішення спорів у судовому порядку, але і на етапі, коли у сторін є можливість домовитись самостійно. Вона гарантує, що права кожної зі сторін будуть захищені і дає інформацію про те, скільки насправді коштує те чи інше майно, та наскільки доцільно ділити його тим або іншим чином.

Необхідність в оцінці може виникнути при вирішенні спорів не тільки в судовому та судовому порядку, але так само і при таких спорах:

  • Земельні спори. Земельні спори - це різновид конфліктів, які виникають у зв'язку з порушенням прав та законних інтересів власників земельних ділянок, землекористувачів та інших суб'єктів, які є учасниками земельних правовідносин.
  • Господарські спори. Господарські спори - це розбіжності, що виникають між учасниками підприємницької діяльності.
  • Корпоративні спори. Корпоративні спори – це розбіжності, що виникають між акціонерами (міноритарними і мажоритарними), акціонерами і суспільством, суспільством та контрагентами, а також суспільством і державними органами.
  • Податкові спори. Досвід і юридична практика наших юристів показує, що при оцінці судових перспектив причиною виникнення більшості податкових спорів є конфлікт інтересів, а не порушення закону учасниками спору.
  • Спори щодо вирішення питань з інтелектуальною власністю.

Об'єктом оцінки для вирішення спорів може бути:

  • нерухоме майно ( дивіться оцінка нерухомого майна);
  • рухоме майно ( дивіться оцінка рухомого майна).

Нерідко необхідність в оцінці виникає як доповнення при визначенні розміру шкоди, відшкодування збитків та майнових спорів.

Оцінка збитку передбачає визначення величини грошової компенсації, необхідної для приведення майна у вихідний (пошкодження) стан, з урахуванням витрат на роботи, матеріали, а також суму, необхідну для відновлення постраждалого майна (якщо можливо), або його заміну на аналогічний станом, основними параметрами і характеристиками, що зазнав пошкодження в результаті затоплення, пожежі, аварії, стихійного лиха або незаконних дій третіх осіб. У Цивільному кодексі України (ЦК) про відшкодування збитків як спосіб захисту цивільних прав йдеться у ч. 1 ст. 6, але питання про структуру збитків, умови та порядок стягнення їх вирішуються в нормах зобов'язального права. Зокрема, у ч. 2 ст . 203 ЦК під збитками розуміються витрати, зроблені кредитором, втрата або пошкодження його майна, а також неодержані кредитором доходи, які він одержав, якби боржник виконав зобов'язання. Проте проблема відшкодування збитків виникає не лише при невиконанні чи неналежному виконанні зобов'язань, а й при порушенні інших прав та обов'язків (особистих немайнових, інтелектуальної власності тощо). Ось чому доцільно правила про відшкодування збитків і компенсацію моральної шкоди вмістити серед основних положень Книги 1 (загальна частина) проекту ЦК України. У відповідності зі ст. 21 проекту ЦК особа, якій завдано збитків у результаті порушення Ті цивільного права, має право на їх відшкодування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі