097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Геодезія

Наша компанія володіє широким переліком геодезичних послуг, які можемо виконати для Вас.

Геологія

Інженерна геологія ділянки дасть вам всю потрібну інформацію для проекту майбутнього будинку, серед даних, які будуть отримані в результаті геологічних вишукувань.

Викопіювання

Викопіювання земельної ділянки – графічне зображення конкретної території в певному масштабі.

Ситуаційний план

Ситуаційний план – це графічний документ, який зображує земельну ділянку щодо навколишньої місцевості і інших об'єктів.

Геодезія в Києві

Геодезичні вишукування в Києві проводяться досить часто в наш час. Ці роботи дозволяють з'ясувати відомості про різних об'єктах.

Нове

Новини

17.11.2017Знову підвищуємо рівень послуг

Наша компанія знову підвищує рівень своїх послуг. Ми поспішаємо повідомити про те, що наш штат поповнився новими інженерами - маркшейдер...

Популярне

Формування вартості геодезичних робіт

Як визначалася вартість геодезичних послуг раніше? Давно минули ті роки, коли ціни диктувалися безпосередньо державою, а вартість всіх товарів, ро...

Основні різновиди маркшейдерських робіт, ціна маркшейдерії...

Гірничо-маркшейдерська справа, зв'язок маркшейдерії з іншими дисциплінами Маркшейдер або маркшейдерськими роботами називають геодезичні та геом...

Топозйомка 1:10000

 Порядок проведення топографічної зйомки 1:10 000ючає ряд етапів: підготовчий; польовий; камеральний. При в...

ДЗК (Землеустрій Геодезія Кадастр) – це геодезичні і землевпорядні роботи в місті Дніпропетровську, Києві і по всій Україні. ДЗК – це сильна команда кваліфікованих, сертифікованих фахівців з геодезії, геології, землеустрою, також виконують виноси меж ділянок на місцевості по координатах.

Ви хочете продати, подарувати землю або нерухомість, наша компанія допоможе Вам підготувати документи для угоди. Буде вирішене будь-яке питання, пов'язаний з землею або право на неї, нерухомістю (житлової, комерційної, промислової, сільськогосподарської та ін) або правом на неї.
Наша команда, завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, допоможе Вам швидко, недорого, якісно та згідно із законом оформити кадастровий номер, приватизувати земельну ділянку, підготувати документи для реєстрації договору оренди, так само допоможе вам оформити або переоформити право власності на землю та будівлі і споруди на ній, супроводить на кожному з етапів (від отримання дозвільних документів, розробки проектної документації, до реєстрації права власності або права користування).

Ви хочете розділити земельну ділянку або об'єднати, змінити цільове призначення землі, провести реконструкцію будинку або плануєте побудувати будинок, узаконити перепланування, телефонуйте прямо зараз, і ви отримаєте безкоштовну консультацію з цим і, при необхідності, інших питань.
Крім усього, компанія ДЗК і наші юристи, землевпорядники допоможуть Вам вирішити різні спори, пов'язані з усуненням накладень (накладок) в земельному кадастрі, межові спори і спори щодо поділу ділянки.

ШВИДКО! ЯКІСНО! НЕДОРОГО!
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ 5 РОБОЧИХ ДНІВ!

 

Для агробізнесу велике значення має інформація про сільськогосподарські угіддя. Беручи площа в оренду, фермер в першу чергу зацікавиться, наскільки його земля придатна для засіву, тобто визначити фактичну площу сівби. У Києві, Дніпрі та інших містах, компанія ТОВ «ДЗК» пропонує свої послуги для вирішення таких питань за допомогою аерофотозйомки поля дроном. Аерофотозйомка поля дроном це фотографування поля з висоти від 100 до 600 метрів. На відміну від космічних знімків, аерофотозйомка з дронів отримує більш детальні високоякісні знімки, роздільна здатність фотографування набагато вище. За допомогою аерофотозйомки поля дроном можливо зробити площадкову зйомку з поздовжнім і поперечним перекриттям знімком. Це значно скоротить час для отримання даних про поле. На роботу дронів не впливає хмарність, як при використанні авіації. При аерофотозніманню за допомогою дронів можливо створити картографічну схему і нанести на неї векторні шари - поля, дороги, об'єкти, внаслідок комп'ютерної обробки. З цієї картосхемі розраховують точну площу сільгоспугідь, порожніх ділянок. Крім цього, аерофотозйомка за допомогою дронів може вести контроль за схожістю посівів, планувати застосування хімікатів, що принесе фермеру економію на хімії і збереже навколишнє середовище. В процесі дозрівання рослин аерофотозйомка дроном бажана для контролювання пожежонебезпечних місць, охорони поля.

Аналізуючи вищесказане, можна сказати, що аграрна аерофотозйомка за допомогою дронів дозволяє:

  • створити електронні карти полів;
  • вести облік сільгоспугідь;
  • підрахувати обсяг робіт і терміни їх виконання;
  • вести спостереження за станом посівів;
  • прогнозувати врожайність.


Наше завдання показати фермерам те, що вони не можуть побачити з землі і вирішити ці питання швидко і дешево за допомогою аерофотозйомки дроном.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі