097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Геодезія

Наша компанія володіє широким переліком геодезичних послуг, які можемо виконати для Вас.

Геологія

Інженерна геологія ділянки дасть вам всю потрібну інформацію для проекту майбутнього будинку, серед даних, які будуть отримані в результаті геологічних вишукувань.

Викопіювання

Викопіювання земельної ділянки – графічне зображення конкретної території в певному масштабі.

Ситуаційний план

Ситуаційний план – це графічний документ, який зображує земельну ділянку щодо навколишньої місцевості і інших об'єктів.

Геодезія в Києві

Геодезичні вишукування в Києві проводяться досить часто в наш час. Ці роботи дозволяють з'ясувати відомості про різних об'єктах.

Нове

Новини

17.11.2017Знову підвищуємо рівень послуг

Наша компанія знову підвищує рівень своїх послуг. Ми поспішаємо повідомити про те, що наш штат поповнився новими інженерами - маркшейдер...

Популярне

Формування вартості геодезичних робіт

Як визначалася вартість геодезичних послуг раніше? Давно минули ті роки, коли ціни диктувалися безпосередньо державою, а вартість всіх товарів, ро...

Основні різновиди маркшейдерських робіт, ціна маркшейдерії...

Гірничо-маркшейдерська справа, зв'язок маркшейдерії з іншими дисциплінами Маркшейдер або маркшейдерськими роботами називають геодезичні та геом...

Топозйомка 1:10000

 Порядок проведення топографічної зйомки 1:10 000ючає ряд етапів: підготовчий; польовий; камеральний. При в...

ДЗК (Землеустрій Геодезія Кадастр) – це геодезичні і землевпорядні роботи в місті Дніпропетровську, Києві і по всій Україні. ДЗК – це сильна команда кваліфікованих, сертифікованих фахівців з геодезії, геології, землеустрою, також виконують виноси меж ділянок на місцевості по координатах.

Ви хочете продати, подарувати землю або нерухомість, наша компанія допоможе Вам підготувати документи для угоди. Буде вирішене будь-яке питання, пов'язаний з землею або право на неї, нерухомістю (житлової, комерційної, промислової, сільськогосподарської та ін) або правом на неї.
Наша команда, завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, допоможе Вам швидко, недорого, якісно та згідно із законом оформити кадастровий номер, приватизувати земельну ділянку, підготувати документи для реєстрації договору оренди, так само допоможе вам оформити або переоформити право власності на землю та будівлі і споруди на ній, супроводить на кожному з етапів (від отримання дозвільних документів, розробки проектної документації, до реєстрації права власності або права користування).

Ви хочете розділити земельну ділянку або об'єднати, змінити цільове призначення землі, провести реконструкцію будинку або плануєте побудувати будинок, узаконити перепланування, телефонуйте прямо зараз, і ви отримаєте безкоштовну консультацію з цим і, при необхідності, інших питань.
Крім усього, компанія ДЗК і наші юристи, землевпорядники допоможуть Вам вирішити різні спори, пов'язані з усуненням накладень (накладок) в земельному кадастрі, межові спори і спори щодо поділу ділянки.

ШВИДКО! ЯКІСНО! НЕДОРОГО!
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ 5 РОБОЧИХ ДНІВ!

 

Компанія ТОВ «ГЗК» пропонує свої послуги з буріння для інженерно-геологічних досліджень. Величезний досвід роботи в цій області, висококваліфіковані фахівці, технічний парк, в арсеналі якого, сучасне бурове обладнання, мобільні бурові установки дозволяють провести буріння з високою швидкістю і якістю виконання. Відповідно, з цим ціни досить прийнятні і вигідні в порівнянні з іншими фірмами, від 4000 грн. Буріння свердловин, ціна яких залежить від геології ділянки, кількості свердловин і їх глибини, необхідно при проектуванні будівельних об'єктів.

Залежно від розмірів об'єкта кількість свердловин може варіювати від 4 до 8. За ним відбирається грунт для подальшого його дослідження в лабораторних умовах, з метою визначення фізико-механічних властивостей. Геологи під час буріння ретельно вивчають розріз ділянки, встановлюють наявність і глибину залягання водоносного шару, можливість розвитку небезпечних геологічних процесів, які можуть принести шкоду будівлі.

На ціну буріння впливає і якість грунтів. Для твердих грунтів швидкість проходки сповільнюється, звідси зростають витрати часу.

Глибина вироблення залежить від розмірів проектованого об'єкта (в основному до 10 м), геологічних умов, рельєфу місцевості і вносить свої корективи в вартість буріння.
Але, не дивлячись, на всі ці обставини, буріння на цьому етапі вишукувальної геології, необхідно для довговічності, безпеки майбутньої будови. Наша фірма виконує буріння для інженерно-геологічних вишукувань в Запоріжжі, Запорізькій області. Консультанти і фахівці компанії порадять вам, як найкращим чином провести бурові роботи, за вигідними для вас цінами, в найкоротші терміни.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі