097-319-87-91
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Геодезія

Наша компанія володіє широким переліком геодезичних послуг, які можемо виконати для Вас.

Геологія

Інженерна геологія ділянки дасть вам всю потрібну інформацію для проекту майбутнього будинку, серед даних, які будуть отримані в результаті геологічних вишукувань.

Викопіювання

Викопіювання земельної ділянки – графічне зображення конкретної території в певному масштабі.

Ситуаційний план

Ситуаційний план – це графічний документ, який зображує земельну ділянку щодо навколишньої місцевості і інших об'єктів.

Геодезія в Києві

Геодезичні вишукування в Києві проводяться досить часто в наш час. Ці роботи дозволяють з'ясувати відомості про різних об'єктах.

Нове

Новини

17.11.2017Знову підвищуємо рівень послуг

Наша компанія знову підвищує рівень своїх послуг. Ми поспішаємо повідомити про те, що наш штат поповнився новими інженерами - маркшейдер...

Популярне

Формування вартості геодезичних робіт

Як визначалася вартість геодезичних послуг раніше? Давно минули ті роки, коли ціни диктувалися безпосередньо державою, а вартість всіх товарів, ро...

Основні різновиди маркшейдерських робіт, ціна маркшейдерії...

Гірничо-маркшейдерська справа, зв'язок маркшейдерії з іншими дисциплінами Маркшейдер або маркшейдерськими роботами називають геодезичні та геом...

Топозйомка 1:10000

 Порядок проведення топографічної зйомки 1:10 000ючає ряд етапів: підготовчий; польовий; камеральний. При в...

ДЗК (Землеустрій Геодезія Кадастр) – це геодезичні і землевпорядні роботи в місті Дніпропетровську, Києві і по всій Україні. ДЗК – це сильна команда кваліфікованих, сертифікованих фахівців з геодезії, геології, землеустрою, також виконують виноси меж ділянок на місцевості по координатах.

Ви хочете продати, подарувати землю або нерухомість, наша компанія допоможе Вам підготувати документи для угоди. Буде вирішене будь-яке питання, пов'язаний з землею або право на неї, нерухомістю (житлової, комерційної, промислової, сільськогосподарської та ін) або правом на неї.
Наша команда, завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, допоможе Вам швидко, недорого, якісно та згідно із законом оформити кадастровий номер, приватизувати земельну ділянку, підготувати документи для реєстрації договору оренди, так само допоможе вам оформити або переоформити право власності на землю та будівлі і споруди на ній, супроводить на кожному з етапів (від отримання дозвільних документів, розробки проектної документації, до реєстрації права власності або права користування).

Ви хочете розділити земельну ділянку або об'єднати, змінити цільове призначення землі, провести реконструкцію будинку або плануєте побудувати будинок, узаконити перепланування, телефонуйте прямо зараз, і ви отримаєте безкоштовну консультацію з цим і, при необхідності, інших питань.
Крім усього, компанія ДЗК і наші юристи, землевпорядники допоможуть Вам вирішити різні спори, пов'язані з усуненням накладень (накладок) в земельному кадастрі, межові спори і спори щодо поділу ділянки.

ШВИДКО! ЯКІСНО! НЕДОРОГО!
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ 5 РОБОЧИХ ДНІВ!

 

Ваше підприємство потребує фахівців, які знаються на безпеці підземних робіт? Ви шукаєте маркшейдера, компетентного в питаннях гірської видобутку або в нюансах безпеки системи підземних комунікацій? При цьому зараз наймати робочу одиницю на постійній основі сенсу немає?

Тепер до ваших послуг краща маркшейдерська служба України! Маркшейдер - це фахівець, завідувач розвідкою корисних копалин та будівництвом споруд під землею. В обов'язки маркшейдера входить розмітка просторово-геометричних вимірювань, також в обов'язки маркшейдера входить винесення в натуру та курирування процесу підземного будівництва.

Маркшейдер проектує кордони виробок, визначає відповідність параметрів плану і роботи встановленим нормам безпеки і ефективності, стежить за правильністю перенесення на місцевість, моніторить відповідність геометричних форм споруд встановленим зразком

Маркшейдер не тільки забезпечує фактичну безпеку і ефективність роботи, маркшейдер відповідає також і за юридичне благополуччя всіх етапів. Замовивши послуги маркшейдера, Ви покладете свою відповідальність на наші плечі. Тепер маркшейдер від компанії ТОВ "ДЗК" зможе вирішити будь-які проблеми.

  • Послуги маркшейдера від компанії ТОВ "ДЗК" - це виняткова якість і приємні ціни.
  • Послуги маркшейдера - це доступні інновації в будь-якому технологічному процесі.
  • Послуги маркшейдера від компанії ТОВ "ДЗК" - це 100% юридична і фінансова безпека підприємства.

Щоб замовити послуги маркшейдера ТОВ "ДЗК" просто зв'яжіться з нами по телефону.

 

Контакти

Телефон:
097-319-87-91

Email:
zemleustr097@gmail.com

Офіс компанії ТОВ "ДЗК" розташований у м. Дніпро за адресою: Набережна Січеславська (Леніна), 15-а, офіс 910, 5-й поверх. Компанія надає послуги із геодезії та геології по всій території України.

Офіс в Дніпрі